Soğutma BüyüsüBirbirini seven iki insanın bir anda birbirlerinden soğumaları ve aralarındaki tüm bağların ne olduğunu anlamadan kopması birçok kişiyi şaşkına çevirebilir. Fakat bu konularda özellikle büyülerle ilgilenen ve bu uygulamaların ne kadar güçlü olduğunu bilen kişiler konunun direkt olarak bir büyü ile bağlantılı olduğunu düşünürler. Özellikle bu gibi durumlarda en çok kullanılan büyü olan soğutma büyüsü, aralarından bağlar ne kadar güçlü olursa olsun ve birbirlerini ne kadar severlerse sevsinler iki insanın kısa zamanda ayrılmalarına ve bir anda iki yabancı olmalarına neden olabilir.soğutma büyüsüSon derece etkili bir büyü olduğu bugüne kadar yapılan birçok uygulamada kanıtlanmış olan soğutma büyüsü, bu konu hakkında yeterli bilgi ve birikime sahip olan kişiler tarafından yapıldığı takdirde kesinlikle kişilerin amaçlarına ulaşmalarına vesile olacaktır. Bu büyünün en ilginç yanı bir kişinin sevinmesine vesile olurken bir tarafında üzülmesine neden olmasıdır. Örneğin bir kişi sevdiği kişiden beklediği ilgiyi görmediği durumlarda soğutma büyüsü yaparak önce bu kişinin yaşadığı ilişkiyi bitirmesini sağlayıp daha sonra kendisine aşık etmek için başka bir büyüden yardım alabilir.Görüldüğü gibi bu durumda bir kişi mutlu olurken diğeri üzülecektir. Soğutma büyüsünün en yaygın uygulama şekli kişilerin şahsi eşyalarının kullanımı ile yapılan uygulamalardır ve bu yöntem çoğunlukla olumlu sonuçlar vermektedir. Her zaman için insanların birçok sorunu çözmek için başvurdukları büyüler, bu özel büyüde olduğu gibi en sağlam ilişkileri bile bir kalemde bitirebilmektedir.Halk arasında oldukça yaygın olarak kullanıldığı düşünülen ve biten birçok ilişkinin temelinde yer aldığı tahmin edilen soğutma büyüsünü yaptırmak isteyen kişilerin seçecekleri medyumlar çok önemlidir. Çünkü bu özel büyünün etki süresi bazen büyük farklılıklar gösterebilir ve insanlarda uzun süreli beklemek sıkıntıya neden olabilir. Sabretmenin her zaman için en önemli konu olduğu bu tarz büyülerde eğer kişiler amaçlarına ulaşmak istiyorlarsa beklemeyi bilmelidirler. Bir insanın senelerdir süre gelen düşüncelerini kısa zamanda değiştirmek ve ömrü boyunca varlığından bile haber olmayan birine aşık olmasını sağlamak tabi ki oldukça zordur. Ancak soğutma büyüsü için bu durum son derece basit ve kısa zamanda gerçekleşebilen bir durumdur.

Soğutma Büyüsü

Birbirini seven iki insanın bir anda birbirlerinden soğumaları ve aralarındaki tüm bağların ne olduğunu anlamadan kopması birçok kişiyi şaşkına çevirebilir. Fakat bu konularda özellikle büyülerle ilgilenen ve bu uygulamaların ne kadar güçlü olduğunu bilen kişiler konunun direkt olarak bir büyü ile bağlantılı olduğunu düşünürler. Özellikle bu gibi durumlarda en çok kullanılan büyü olan soğutma büyüsü, aralarından bağlar ne kadar güçlü olursa olsun ve birbirlerini ne kadar severlerse sevsinler iki insanın kısa zamanda ayrılmalarına ve bir anda iki yabancı olmalarına neden olabilir.

soğutma büyüsüSon derece etkili bir büyü olduğu bugüne kadar yapılan birçok uygulamada kanıtlanmış olan soğutma büyüsü, bu konu hakkında yeterli bilgi ve birikime sahip olan kişiler tarafından yapıldığı takdirde kesinlikle kişilerin amaçlarına ulaşmalarına vesile olacaktır. Bu büyünün en ilginç yanı bir kişinin sevinmesine vesile olurken bir tarafında üzülmesine neden olmasıdır. Örneğin bir kişi sevdiği kişiden beklediği ilgiyi görmediği durumlarda soğutma büyüsü yaparak önce bu kişinin yaşadığı ilişkiyi bitirmesini sağlayıp daha sonra kendisine aşık etmek için başka bir büyüden yardım alabilir.

Görüldüğü gibi bu durumda bir kişi mutlu olurken diğeri üzülecektir. Soğutma büyüsünün en yaygın uygulama şekli kişilerin şahsi eşyalarının kullanımı ile yapılan uygulamalardır ve bu yöntem çoğunlukla olumlu sonuçlar vermektedir. Her zaman için insanların birçok sorunu çözmek için başvurdukları büyüler, bu özel büyüde olduğu gibi en sağlam ilişkileri bile bir kalemde bitirebilmektedir.

Halk arasında oldukça yaygın olarak kullanıldığı düşünülen ve biten birçok ilişkinin temelinde yer aldığı tahmin edilen soğutma büyüsünü yaptırmak isteyen kişilerin seçecekleri medyumlar çok önemlidir. Çünkü bu özel büyünün etki süresi bazen büyük farklılıklar gösterebilir ve insanlarda uzun süreli beklemek sıkıntıya neden olabilir. Sabretmenin her zaman için en önemli konu olduğu bu tarz büyülerde eğer kişiler amaçlarına ulaşmak istiyorlarsa beklemeyi bilmelidirler. Bir insanın senelerdir süre gelen düşüncelerini kısa zamanda değiştirmek ve ömrü boyunca varlığından bile haber olmayan birine aşık olmasını sağlamak tabi ki oldukça zordur. Ancak soğutma büyüsü için bu durum son derece basit ve kısa zamanda gerçekleşebilen bir durumdur.

9 Yorum Soğutma BüyüsüBirbirini seven iki insanın bir anda birbirlerinden soğumaları ve aralarındaki tüm bağların ne olduğunu anlamadan kopması birçok kişiyi şaşkına çevirebilir. Fakat bu konularda özellikle büyülerle ilgilenen ve bu uygulamaların ne kadar güçlü olduğunu bilen kişiler konunun direkt olarak bir büyü ile bağlantılı olduğunu düşünürler. Özellikle bu gibi durumlarda en çok kullanılan büyü olan soğutma büyüsü, aralarından bağlar ne kadar güçlü olursa olsun ve birbirlerini ne kadar severlerse sevsinler iki insanın kısa zamanda ayrılmalarına ve bir anda iki yabancı olmalarına neden olabilir.soğutma büyüsüSon derece etkili bir büyü olduğu bugüne kadar yapılan birçok uygulamada kanıtlanmış olan soğutma büyüsü, bu konu hakkında yeterli bilgi ve birikime sahip olan kişiler tarafından yapıldığı takdirde kesinlikle kişilerin amaçlarına ulaşmalarına vesile olacaktır. Bu büyünün en ilginç yanı bir kişinin sevinmesine vesile olurken bir tarafında üzülmesine neden olmasıdır. Örneğin bir kişi sevdiği kişiden beklediği ilgiyi görmediği durumlarda soğutma büyüsü yaparak önce bu kişinin yaşadığı ilişkiyi bitirmesini sağlayıp daha sonra kendisine aşık etmek için başka bir büyüden yardım alabilir.Görüldüğü gibi bu durumda bir kişi mutlu olurken diğeri üzülecektir. Soğutma büyüsünün en yaygın uygulama şekli kişilerin şahsi eşyalarının kullanımı ile yapılan uygulamalardır ve bu yöntem çoğunlukla olumlu sonuçlar vermektedir. Her zaman için insanların birçok sorunu çözmek için başvurdukları büyüler, bu özel büyüde olduğu gibi en sağlam ilişkileri bile bir kalemde bitirebilmektedir.Halk arasında oldukça yaygın olarak kullanıldığı düşünülen ve biten birçok ilişkinin temelinde yer aldığı tahmin edilen soğutma büyüsünü yaptırmak isteyen kişilerin seçecekleri medyumlar çok önemlidir. Çünkü bu özel büyünün etki süresi bazen büyük farklılıklar gösterebilir ve insanlarda uzun süreli beklemek sıkıntıya neden olabilir. Sabretmenin her zaman için en önemli konu olduğu bu tarz büyülerde eğer kişiler amaçlarına ulaşmak istiyorlarsa beklemeyi bilmelidirler. Bir insanın senelerdir süre gelen düşüncelerini kısa zamanda değiştirmek ve ömrü boyunca varlığından bile haber olmayan birine aşık olmasını sağlamak tabi ki oldukça zordur. Ancak soğutma büyüsü için bu durum son derece basit ve kısa zamanda gerçekleşebilen bir durumdur.

  1. EVLİYİM AMA BENİM PEŞİMİ HALA BIRAKMIYOR EŞİM DUYARSA BENDEN AYRILACAĞINDAN KORKUYORUM NE YAPACAĞIMI BİLEMEDİM BENDE MEDYUM RAHİP HOCAMI BULDUM SOĞUTMA BÜYÜSÜ YAPTIRDIM BENDEN SOĞUSUN DİYE SONUÇTA ALDIM BENDEN UZAKLAŞTI ŞÜKÜRLER OLSUN

  2. eşime evinden soğusun diye büyü yapmışlar bu büyüyü bodurmak istiyorum hocam yapılan soğutma büyüsü bozabilirmisiniz acaba lütfen bana yardımcı olun hocam?

  3. çok etkili olan bu büyüyü en iyi yapan medyum rahip hocadır ben onun kadar iyi yapanını görmedim zaten çok iyi sonuçlar alıyor bende ilk başlarda çok medyum aradım ama medyum rahip hocayı bulduktan sonra başka bir medyumla çalışmayı düşünmedim sonuç aldımda iyiki diyorum rahip hocadan başka bir medyumla çalışmamışım işini en iyi yapan medyumlardan ve kesin sonuç veriyor benimde derdme çare olan hocama teşekkürler 0538 330 36 95 numarasından ulaştım ben sizlerlede paylaşıyorumki en iyi medyumla sizde çalışın derim

  4. soğutma vefki diye birşey varmı arkadaşlar ben büyü yaptırmak istemiyorum vefk yaptırmak istiyrum dualarda uzaklaştırmak istiyorum bana yardımcı olurmu rahip hoca soğutma vefki konusunda?

  5. AŞIK OLDDUĞUM ADAM BAŞKASINI SEVİYOR ONDAN UZAKLAŞIP BENİ SEVMESİNİ İSTİYORUM SOĞUTMA BÜYÜSÜ YAPTIRSAM OLURMU ACABA?

  6. KESİNLİKLE SOĞUTMA BÜYÜSÜNDE EN İYİSİ MEDYUM RAHİP HOCAMDIR BEN ONDAN DAHA İYİSİNİ GÖRMEDİM ARKADAŞLAR BU KADAR İYİ BİR MEDYUM YOK GERÇEKTENDE SONUÇ ALDIM VE MUTLUYUM SİZDE SOĞUTMA BÜYÜSÜ YAPTIRACAKSANIZ MEDYUM RAHİP HOCAYI ARAYABİLİRSİNİZ MUTLAKA 0538 330 36 95 NUMARASIDIR

  7. sonuç alacağınız tek medyum rahip hoca diyebilirim arkadaşlar size bence çok başarılı bir medyum

  8. soğutma büyüsüne bende başladım rahip hocayla umarım bende sonuç alırım medyum rahip hocamdan kaç medyum denedim olmadı rahip hocadan kesin sınuç alırsın dediler bakalım

Yorum yaz

Your email address will not be published.


*